MECZ
07.08.18 | 2. runda | David Agung Susanto | Jesse Flores | 6-1, 6-1 | Indonesia F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Agung Susanto | Jesse Flores | |
1. podanie % | 36/40 (90%) | 31/41 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/4 (50%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/41 (59%) | 12/40 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
David Agung Susanto | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jesse Flores | |
2-0 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Agung Susanto | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Agung Susanto | 5-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jesse Flores | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Agung Susanto | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Agung Susanto | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Jesse Flores | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Agung Susanto | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Agung Susanto vs. Jesse Flores - Wzajemne mecze
07.08.18 | 2. runda | David Agung Susanto | Jesse Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Indonesia F3 | twarda |
David Agung Susanto form & Jesse Flores form
David Agung Susanto - ostatnie mecze
M15 Ipoh - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 7-64, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - trawiasta | ||||
17.09.23 | vs. Aqeel Khan | - | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Aisam Qureshi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Zheng Baoluo | 6-4, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sui Lun Wang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tsz Yan Adrian Yao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Thiemo de Bakker | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Luke Sorensen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-1, 6-76, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Aayush P Bhat | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 5-7, - David Agung Susanto - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Jea Moon Lee | 6-71, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Jesse Flores - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Peter Buldorini | 3-6, - Jesse Flores - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jakub Nicod | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Federico Cina | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Matej Dodig | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Seydina Andre | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Hazem Naow | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Rodenas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cayetano March | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Calin Manda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
M15 Pittsburgh - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. William Grant | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Alex Bancila | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-74, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Evan Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Leo Vithoontien | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Andres Andrade | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Miles Jones | 6-3, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu |