Białoruś
21.10.95, 28 lat
21.10.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
08.02.97, 27 lat
18843 $
08.02.97, 27 lat
18843 $
Aliaksandr Prudnikau vs. Darko Bojanovic - Wzajemne mecze
21.01.19 | 1. runda klasyf. | Darko Bojanovic | Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Aliaksandr Prudnikau form & Darko Bojanovic form
Aliaksandr Prudnikau - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Darko Bojanovic - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doboj - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
14.01.19 Klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
Cameroon F2 - twarda | ||||
05.12.18 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cameroon F1 - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - krecz | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |