MECZ
22.05.17 | 2. runda klasyf. | Danylo Veremeychuk | Danyil Chornous | 5-7, 7-5, 6-1 | Ukraine F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
26.11.96, 27 lat
26.11.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
17.01.96, 28 lat
17.01.96, 28 lat
Danylo Veremeychuk vs. Danyil Chornous - Wzajemne mecze
22.05.17 | 2. runda klasyf. | Danylo Veremeychuk | Danyil Chornous | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Ukraine F3 | ceglana |
Danylo Veremeychuk form & Danyil Chornous form
Danylo Veremeychuk - ostatnie mecze
M15 Forbach - dywanowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Nagel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mark Wallner | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Alexander Wolfschmidt | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 Klasyf. | vs. Adrien Gobat | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Bojko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Den - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivier Rojas | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Clavel | 7-63, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Budapest - ceglana | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 7-65, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
23.09.21 1. runda | vs. Myroslav Bondar | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.21 2. runda | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Danyil Chornous - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nico Jaeger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Kalinin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Preston Brown | Preston Brown - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Romanov | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Matic Spec | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. George Loffhagen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Taras Ivasyshyn | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Evtimov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vittar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Victor Haddad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. James Allemby | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Furkan Fidan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Bastien Kolly | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Valentsev | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F5 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Klimov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F4 - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Artjoms Jesaibegjans | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Paulius Matulevicius | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |