MECZ
28.07.17 | Ćwierćfinał | Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | 7-60, 6-2 | Slovakia F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 44/73 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 3/12 (25%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/73 (45%) | 19/65 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/138 (57%) | 59/138 (43%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Danylo Kalenichenko vs. Nik Razborsek - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Trnava | halowa |
28.07.17 | Ćwierćfinał | Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | Slovakia F1 | ceglana |
30.05.17 | 1. runda | Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
08.06.15 | 1. runda | Danylo Kalenichenko | Nik Razborsek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Slovenia F2 | ceglana |
23.03.15 | 1. runda | Nik Razborsek | Danylo Kalenichenko | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Croatia F6 | ceglana |
Danylo Kalenichenko form & Nik Razborsek form
Danylo Kalenichenko - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul 2 - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
17.08.21 1. runda | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
09.08.21 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kottingbrunn - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
06.06.21 Finał | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.21 Półfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.21 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.06.21 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prijedor - ceglana | ||||
14.05.21 2. runda | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Nik Razborsek - ostatnie mecze
Davis Cup - trawiasta | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gyor - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portoroz Challenger - twarda | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
26.07.19 Półfinał | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
02.06.19 Ćwierćfinał | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.19 2. runda | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Jablonec - ceglana | ||||
23.05.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Pavle Daljev | - Nik Razborsek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |