MECZ
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Daniil Tsebrenko | Thomas Hulme | 6-1, 7-5 | Poland F10 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
11.09.95, 28 lat
11.09.95, 28 lat
Daniil Tsebrenko vs. Thomas Hulme - Wzajemne mecze
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Daniil Tsebrenko | Thomas Hulme | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Poland F10 | ceglana |
Daniil Tsebrenko form & Thomas Hulme form
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Thomas Hulme - ostatnie mecze
Portugal F22 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Andre Rodeia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Pietro Martinetti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. German Lopez Andujar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moya Moreno | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Portugal F2 - twarda | ||||
25.02.18 | vs. Adrian Exposito | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
18.02.18 | vs. Alberto Berbegal Moreno | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F11 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Sadal | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Poland F9 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Quim Sorni Chavarria | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F10 - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Marvin Bernardo Spiering | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F9 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dos Santos Lima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F8 - ceglana | ||||
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Lucca Paolucci De Oliveira | 3-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Tunisia F5 - ceglana | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Jalpota | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F4 - ceglana | ||||
30.01.17 2. runda klasyf. | vs. Wilson Leite | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F45 - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Davide Galoppini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Adil Tleshov | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |