MECZ
12.08.18 | Klasyf. | Daniil Klimov | Fernando Yamacita | 6-4, 1-6, 6-2 | Belarus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniil Klimov | Fernando Yamacita | |
1. podanie % | 42/85 (49%) | 63/90 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 35/63 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/43 (42%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/90 (49%) | 35/85 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/175 (54%) | 81/175 (46%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniil Klimov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Klimov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Daniil Klimov | 2-1 | |
Daniil Klimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Klimov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Klimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daniil Klimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Klimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Klimov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Klimov | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Klimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Klimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Fernando Yamacita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Klimov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Fernando Yamacita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Klimov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Niemcy
29.03.99, 25 lat
29.03.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Daniil Klimov vs. Fernando Yamacita - Wzajemne mecze
12.08.18 | Klasyf. | Daniil Klimov | Fernando Yamacita | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
Daniil Klimov form & Fernando Yamacita form
Daniil Klimov - ostatnie mecze
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Johannes Seeman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Iskandar Karimov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Renat Sakhabutdinov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Martins Podzus | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 Klasyf. | vs. Jan Galka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Simas Malakauskas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kasparas Zemaitelis | 2-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandru Fernando Radu Teodorescu | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Robert Strombachs | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. August Holmgren | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Carlos Kelaidis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F21 - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Alexey Baryshev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Jesse Paul Krattiger | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 1-4, - Daniil Klimov - krecz | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Fernando Yamacita - ostatnie mecze
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu |