Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
24.05.99, 24 lat
24.05.99, 24 lat
Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko - Wzajemne mecze
07.05.19 | Klasyf. | Daniil Glinka | Daniil Tsebrenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sozopol | twarda |
Daniil Glinka form & Daniil Tsebrenko form
Daniil Glinka - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniil Tsebrenko - ostatnie mecze
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trier - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F16 - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |