MECZ
12.01.20 | 1. runda klasyf. | Daniel Rincon | Leopold Zima | 6-3, 3-6, 10-5 | M15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Rincon vs. Leopold Zima - Wzajemne mecze
12.01.20 | 1. runda klasyf. | Daniel Rincon | Leopold Zima | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Manacor | twarda |
Daniel Rincon form & Leopold Zima form
Daniel Rincon - ostatnie mecze
Leopold Zima - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |