MECZ
13.11.17 | 1. runda | Daniel Mora | Mauricio Resendiz Dominguez | 6-4, 6-2 | Mexico F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Mora | Mauricio Resendiz Dominguez | |
1. podanie % | 50/75 (67%) | 46/65 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/50 (52%) | 20/46 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/65 (58%) | 35/75 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/140 (56%) | 62/140 (44%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kolumbia
21.06.96, 27 lat
13573 $
21.06.96, 27 lat
13573 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Meksyk
09.12.94, 29 lat
09.12.94, 29 lat
Daniel Mora vs. Mauricio Resendiz Dominguez - Wzajemne mecze
20.11.17 | 2. runda klasyf. | Mauricio Resendiz Dominguez | Daniel Mora | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Mexico F6 | twarda |
13.11.17 | 1. runda | Daniel Mora | Mauricio Resendiz Dominguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Mexico F5 | twarda |
Daniel Mora form & Mauricio Resendiz Dominguez form
Daniel Mora - ostatnie mecze
M25 Tulsa - twarda | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ian Bracks | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda klasyf. | vs. Noah Schachter | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Juan Montes | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Michael Beltran Rubio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Carlos Andres Sepulveda Navarro | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Andres Urrea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Juan Sebastian Osorio | 2-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Martin Maldonado | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Angel Diaz Jalil | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bucaramanga - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Mateo Gomez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Juan Esteban Avellaneda Bohorquez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Panama F4 - ceglana | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Ignacio Benzal Alia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Peru F3 - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Rodrigo Sanchez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Ballotta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bolivia F3 - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Cayetano March | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
18.09.18 Klasyf. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Andres Quiroga | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bolivia F1 - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Raul Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ecuador F2 - ceglana | ||||
30.07.18 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Mauricio Resendiz Dominguez - ostatnie mecze
Mexico F3 - twarda | ||||
23.05.18 2. runda | vs. Jose Olivares | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-74, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.18 Klasyf. | vs. Yates Johnson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Angel Peredo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mexico F2 - twarda | ||||
15.05.18 Klasyf. | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Emiliano Elizarraras | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Magadan | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mexico F1 - twarda | ||||
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Trey Hilderbrand | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F15 - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - ceglana | ||||
27.01.18 | vs. Kirac Bekisoglu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F4 - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.18 | vs. Nicolas Jose Prieto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
USA F3 - ceglana | ||||
08.01.18 2. runda klasyf. | vs. Elliott Orkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ritik Sundaram | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.18 | vs. Daniel Zuluaga Ramirez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mexico F8 - twarda | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Bruno Sant'Anna | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mexico F6 - twarda | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daniel Mora | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Jack Murray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Diego Beltranena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mexico F5 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda | vs. Daniel Mora | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kalinin | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mexico F3 - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |