MECZ
14.11.18 | 1. runda | Daniel Michalski | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Michalski | Roman Boychuk | |
1. podanie % | 24/40 (60%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 12/40 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniel Michalski | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Michalski | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
3-1 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-40 | ||
3-2 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daniel Michalski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
2-1 | Roman Boychuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Roman Boychuk | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Michalski | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
05.01.96, 28 lat
05.01.96, 28 lat
Daniel Michalski vs. Roman Boychuk - Wzajemne mecze
14.11.18 | 1. runda | Daniel Michalski | Roman Boychuk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Daniel Michalski form & Roman Boychuk form
Daniel Michalski - ostatnie mecze
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Roman Boychuk - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.21 1. runda | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Piestany - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |