Polska
06.09.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Polska
18.03.96, 28 lat
Polska
24.03.93, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Hiszpania
12.06.93, 30 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Kossek/Maciej Smola vs. Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - Wzajemne mecze
04.02.19 | Ćwierćfinał | Daniel Kossek/Maciej Smola | Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Daniel Kossek form & Adrian Andrzejczuk form
Daniel Kossek/Maciej Smola - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda |
16.12.19 Półfinał | vs. Zizou Bergs/Zura Tkemaladze | 3-6, 7-5, 4-10 | | szczegóły meczu |
16.12.19 1. runda | vs. Aslan Karatsev/Yaraslav Shyla | 7-5, 7-66 | | szczegóły meczu |
16.12.19 Ćwierćfinał | vs. Shahbaaz Khan/Mousa Zayed | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
M15 Doha - twarda |
09.12.19 1. runda | vs. Roman Blokhin/Aliaksandr Liaonenka | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
09.12.19 Półfinał | vs. Adam Moundir/Rio Noguchi | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
09.12.19 Ćwierćfinał | vs. Ammar Elamin/Mousa Zayed | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
11.11.19 1. runda | vs. Mauro De Maio/Giorgio Ricca | 3-6, 6-3, 16-14 | | szczegóły meczu |
11.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marco De Rossi/Luca Potenza | 6-2, Marco De Rossi/Luca Potenza - krecz | | szczegóły meczu |
11.11.19 Półfinał | vs. Laurynas Grigelis/Vladyslav Manafov | 6-75, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
04.11.19 Ćwierćfinał | vs. Piotr Matuszewski/Kacper Zuk | 5-7, 5-7 | | szczegóły meczu |
04.11.19 1. runda | vs. Martin Dobry/Samuel Paulovcak | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
28.10.19 1. runda | vs. Kalman L. Boyd/Tom Pisane | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
21.10.19 1. runda | vs. Courtney John Lock/Vladyslav Manafov | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
16.09.19 1. runda | vs. Vlad Stoica/Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 7-10 | | szczegóły meczu |
M15 Helsinki - ceglana |
19.08.19 Półfinał | vs. Jose Fco. Vidal Azorin/Alexander Weis | 3-6, 6-4, 10-8 | | szczegóły meczu |
19.08.19 Finał | vs. Vladimir Ivanov/Kristjan Tamm | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
19.08.19 1. runda | vs. Eero Vasa/Iiro Vasa | 4-6, 6-3, 10-7 | | szczegóły meczu |
19.08.19 Ćwierćfinał | vs. Oskar Antinheimo/Otto Leikola | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
M15 Koszalin - ceglana |
05.08.19 1. runda | vs. Filip Kolasinski/Martins Rocens | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
05.08.19 Ćwierćfinał | vs. Janis Podzus/Martins Podzus | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M25 Martos - twarda |
17.06.19 1. runda | vs. Mikel Aranzabal/Juan Pablo Canas Garcia | 7-5, 2-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
M15 Cancun - twarda |
18.03.19 1. runda | vs. Harrison Adams/Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
18.02.19 1. runda | vs. Filip Bergevi/Florian Lakat | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
11.02.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal/Aryan Goveas | 6-3, 2-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
04.02.19 1. runda | vs. Rishab Agarwal/Ranjeet Virali-Murugesan | 7-64, 6-4 | | szczegóły meczu |
04.02.19 Finał | vs. Arnaud Bovy/Gauthier Onclin | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
04.02.19 Ćwierćfinał | vs. Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin | 3-6, 6-3, 10-5 | | szczegóły meczu |
04.02.19 Półfinał | vs. Connor Farren/Christian Langmo | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
South Africa - twarda |
03.12.18 Finał | vs. David Pichler/Sebastian Prechtel | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
03.12.18 1. runda | vs. Riaan Du Toit/Joseph W. Van Meter | 7-5, 7-62 | | szczegóły meczu |
Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda |
04.02.19 Ćwierćfinał | vs. Daniel Kossek/Maciej Smola | 6-3, 3-6, 5-10 | | szczegóły meczu |
04.02.19 1. runda | vs. Vladyslav Manafov/David Poljak | 6-4, 3-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
M15 Sharm - twarda |
21.01.19 1. runda | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
21.01.19 Półfinał | vs. David Poljak/Kacper Zuk | 6-71, 7-5, 8-10 | | szczegóły meczu |
21.01.19 Ćwierćfinał | vs. Michiel De Krom/Mats Rosenkranz | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
Tunisia F44 - twarda |
10.12.18 1. runda | vs. Adrian Bodmer/Jakob Sude | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Tunisia F43 - twarda |
03.12.18 Ćwierćfinał | vs. Marco Bortolotti/Steven Diez | 4-6, 7-62, 3-10 | | szczegóły meczu |
03.12.18 1. runda | vs. Christopher Chien/Nicholas Nugent | 6-0, 6-2 | | szczegóły meczu |
Egypt F28 - twarda |
19.11.18 1. runda | vs. Alexander Boborykin/Anton Chekhov | 6-76, 6-4, 10-4 | | szczegóły meczu |
19.11.18 Półfinał | vs. Jordi Munoz-Abreu/David Perez Sanz | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
19.11.18 Ćwierćfinał | vs. Sagadat Ayap/Yann Wojcik | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
Egypt F25 - twarda |
29.10.18 Półfinał | vs. Shalva Dzhanashia/Alexander Igoshin | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
29.10.18 1. runda | vs. S.prithvi Sekhar/Gokul Suresh | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
29.10.18 Ćwierćfinał | vs. Duje Ajdukovic/Joy Vigani | 7-62, 7-5 | | szczegóły meczu |
Egypt F11 - twarda |
26.03.18 1. runda | vs. David Hopkins/Kyle Johnson | 6-3, 6-4 | | szczegóły meczu |
26.03.18 Ćwierćfinał | vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 7-65, 6-3 | | szczegóły meczu |
26.03.18 Półfinał | vs. Peter Kobelt/Lucas Miedler | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Dominican Republic - twarda |
11.12.17 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer/Matthias Haim | 1-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
11.12.17 1. runda | vs. Ivan Endara/Juan Sebastian Gomez | 6-1, 7-62 | | szczegóły meczu |
Egypt F30 - twarda |
16.10.17 Ćwierćfinał | vs. David Jorda Sanchis/Joao Menezes | 6-72, 6-0, 10-3 | | szczegóły meczu |
16.10.17 Finał | vs. Anis Ghorbel/Youssef Hossam | 4-6, 2-4, - Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin - krecz | | szczegóły meczu |
16.10.17 Półfinał | vs. Gijs Brouwer/Jelle Sels | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
16.10.17 1. runda | vs. Nick Broekhof/Floris Van Den Brink | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |