Daniel Hiddleson vs. Alexey Dubinin 22.04.2019

Daniel Hiddleson vs. Alexey Dubinin 22.04.2019 - M25+H Abuja - porównanie

MECZ

22.04.191. runda klasyf.Daniel Hiddleson Alexey Dubinin 6-74, 6-2, 10-7 Nigeria M25+H Abuja twarda

STATYSTYKA MECZU

10-7

Daniel Hiddleson
USA
14.03.72, 47 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.12.98, 20 lat







Alexey Dubinin
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Daniel Hiddleson vs. Alexey Dubinin - Wzajemne mecze

22.04.191. runda klasyf.Daniel HiddlesonAlexey Dubinin6-74, 6-2, 10-7 szczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda

Daniel Hiddleson - ostatnie mecze

Izrael M15 Sajur - twarda
02.09.19
1. runda klasyf.
vs. Omer Yeshaya4-6, 6-4, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Kiryat - twarda
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Daniel Dudockin2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
22.04.19
Klasyf.
vs. Sylvester Emmanuel6-4, 3-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
22.04.19
1. runda klasyf.
vs. Alexey Dubinin6-74, 6-2, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
15.04.19
1. runda klasyf.
vs. Arnaud Sewanou5-7, 6-72 porażkaszczegóły meczu
Canada Canada F3 - twarda
18.06.18
2. runda klasyf.
vs. Charles Force2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.06.18
1. runda klasyf.
vs. Alex Vukovic6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland Finland F3 - ceglana
14.08.17
1. runda klasyf.
vs. Leevi Saatela2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Finland Finland F2 - ceglana
07.08.17
1. runda klasyf.
vs. Matias Jarvi3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Mexico F4 - twarda
15.05.17
1. runda klasyf.
vs. Andre Miele4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Mexico F3 - twarda
08.05.17
1. runda klasyf.
vs. Denilson Martinez4-6, 6-3, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Mexico Mexico F2 - halowa
01.05.17
1. runda klasyf.
vs. Washi Gervais1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA San Jose - halowa
09.02.04
1. runda klasyf.
vs. K.J. Hippensteel1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Alexey Dubinin - ostatnie mecze

Kazakhstan M25 Ust - twarda
26.08.19
Klasyf.
vs. Maxim Krapivin4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia M15 Moscow - ceglana
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Matvey Khomentovskiy1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary M15 Baja - ceglana
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Michael Paty3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
29.07.19
1. runda klasyf.
vs. Vito Dell'Elba3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. David Georgadze3-6, 6-4, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Georgia M15 Telavi - ceglana
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Areg Stepanian6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia M15 Belgrade - ceglana
01.07.19
1. runda klasyf.
vs. Sabit Suntic5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Uganda M15 Kampala - ceglana
22.05.19
1. runda
vs. Ivan Nedelko0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.05.19
Klasyf.
vs. Ibrahim Kibet Yego6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Simon Peter Ayella7-5, 2-0, Simon Peter Ayella - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Uganda M15 Kampala - ceglana
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Sergey Bolotov4-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Uganda M15 Kampala - ceglana
06.05.19
Klasyf.
vs. Jurence Zosimo Mendoza1-6, 7-613, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Ghana M15 Accra - twarda
01.05.19
1. runda
vs. Michael-John Every3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
22.04.19
1. runda klasyf.
vs. Daniel Hiddleson7-64, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
15.04.19
1. runda klasyf.
vs. William Bushamuka0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
09.04.19
1. runda
vs. Michail Pervolarakis1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.04.19
Klasyf.
vs. Arnaud Sewanou6-1, 1-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Turkey F39 - ceglana
01.12.18
1. runda klasyf.
vs. Kerim Esiev4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Greece Greece F8 - twarda
10.11.18
1. runda klasyf.
vs. Francisco Riveiro Carmona6-75, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece Greece F7 - twarda
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Emmanuel Luria4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Serbia Serbia F5 - ceglana
01.09.18
1. runda klasyf.
vs. Shendrit Deari2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Romania F11 - ceglana
26.08.18
1. runda klasyf.
vs. Laurentiu Mandocescu2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Hungary Hungary F6 - ceglana
18.08.18
2. runda klasyf.
vs. Yvo Panak2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F4 - ceglana
04.08.18
1. runda klasyf.
vs. Mohamed Zakaria Khalil4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F3 - ceglana
28.07.18
1. runda klasyf.
vs. Kuzey Cekirge2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F2 - ceglana
21.07.18
1. runda klasyf.
vs. Amine Zraidi3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F1 - ceglana
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Edoardo Graziani1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Uganda Uganda F4 - ceglana
20.05.18
Klasyf.
vs. Boris Aguma2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
19.05.18
1. runda klasyf.
vs. Paul Ssekandi6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Uganda Uganda F3 - ceglana
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Ibrahim Kibet Yego7-5, 4-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
<