MECZ
25.01.10 | 2. runda | Daniel Danilovic | Ante Pavic | 4-6, 6-4, 6-2 | Germany F3 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Danilovic vs. Ante Pavic - Wzajemne mecze
25.01.10 | 2. runda | Daniel Danilovic | Ante Pavic | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Germany F3 | dywanowa |
Daniel Danilovic form & Ante Pavic form
Daniel Danilovic - ostatnie mecze
USA F9 - twarda | ||||
04.04.11 1. runda | vs. Timothy Bradshaw | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F6 - twarda | ||||
28.02.11 1. runda | vs. Robbye Poole | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F5 - twarda | ||||
21.02.11 1. runda | vs. Juan Pablo Ortiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - halowa | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Carl Bergman | 6-3, 5-7, - Daniel Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Germany F1 - dywanowa | ||||
10.01.11 2. runda | vs. Andis Juska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.11 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
01.11.10 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - dywanowa | ||||
25.10.10 2. runda | vs. Jannis Liniger | 6-75, 6-4, 2-1, Jannis Liniger - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.10 Ćwierćfinał | vs. Nikola Cacic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.10 1. runda | vs. Nils Langer | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - halowa | ||||
11.10.10 1. runda | vs. Danila Arsenov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - halowa | ||||
04.10.10 2. runda | vs. Sergey Strelkov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.10 Półfinał | vs. Mikhail Elgin | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.10.10 Ćwierćfinał | vs. Sergei Krotiouk | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.10 1. runda | vs. Svyatoslav Knyazev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - twarda | ||||
27.09.10 1. runda | vs. Mikhail Vasiliev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F2 - halowa | ||||
20.09.10 1. runda | vs. Xander Spong | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Italy F23 - twarda | ||||
23.08.10 1. runda | vs. Davide Della Tommasina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Serbia F6 - ceglana | ||||
16.08.10 1. runda | vs. Dragos Cristian Mirtea | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.10 2. runda | vs. Danilo Petrovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aptos Challenger - twarda | ||||
12.07.10 1. runda klasyf. | vs. Brad Weston | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.10 2. runda klasyf. | vs. Sergei Bubka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Usa F14 - twarda | ||||
14.06.10 1. runda | vs. Michael Venus | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ojai Challenger - twarda | ||||
31.05.10 1. runda klasyf. | vs. Cecil Mamiit | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Carson Challenger - twarda | ||||
24.05.10 2. runda klasyf. | vs. Woong-Sun Jun | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.10 1. runda klasyf. | vs. Michael Rubin | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mexico F2 - twarda | ||||
26.04.10 1. runda | vs. Miguel Gallardo-Valles | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Usa F9 - twarda | ||||
05.04.10 1. runda | vs. Lester Cook | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Usa F8 - twarda | ||||
29.03.10 Ćwierćfinał | vs. Ivo Klec | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.03.10 1. runda | vs. Devin Britton | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |
Ante Pavic - ostatnie mecze
Cleveland Challenger - halowa | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Dennis Novikov | 7-67, 4-6, 0-1, - Ante Pavic - krecz | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
L'Aquila Challenger - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Guilherme Clezar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manerbio Challenger - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda | vs. Sadio Doumbia | 6-70, - Ante Pavic - krecz | szczegóły meczu | |
Sopot Challenger - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
22.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 7-64, 6-78 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Baptiste Crepatte | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
04.06.19 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrea Collarini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
29.04.19 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-75, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
22.04.19 1. runda | vs. Manuel Guinard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Facundo Mena | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.04.19 3. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
16.04.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
04.04.19 3. runda | vs. Emilio Gomez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 2. runda | vs. James Ward | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda | vs. Gonzalo Escobar | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Evan Song | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
23.02.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
19.02.19 2. runda | vs. Steven Diez | 4-6, 0-2, - Ante Pavic - krecz | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
28.01.19 1. runda | vs. Danilo Petrovic | 6-73, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
21.01.19 1. runda | vs. Dennis Novikov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
07.01.19 1. runda | vs. Mikael Torpegaard | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Lenny Hampel | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |