MECZ
30.09.16 | Półfinał | Daniel Cukierman | Evan Song | 7-5, 3-6, 6-4 | Israel F14 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Cukierman | Evan Song | |
1. podanie % | 65/107 (61%) | 57/87 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/65 (68%) | 38/57 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/42 (43%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/87 (38%) | 45/107 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/194 (49%) | 99/194 (51%) |
Double foul | 7 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Cukierman vs. Evan Song - Wzajemne mecze
11.01.18 | 1. runda | Daniel Cukierman | Evan Song | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
30.09.16 | Półfinał | Daniel Cukierman | Evan Song | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F14 | twarda |
16.09.16 | Ćwierćfinał | Evan Song | Daniel Cukierman | 6-75, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
05.07.16 | 1. runda | Evan Song | Daniel Cukierman | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Canada F5 | twarda |
Daniel Cukierman form & Evan Song form
Daniel Cukierman - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Evan Song - ostatnie mecze
Las Vegas - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
20.09.21 Klasyf. | vs. Evan King | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Duckhee Lee | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 7-5, 4-3, Yusuke Takahashi - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Matias Soto | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pensacola - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Dennis Novikov | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. James Hopper | 6-1, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Alfredo Perez | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
24.02.20 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda | vs. Boris Arias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Launceston Challenger - twarda | ||||
03.02.20 1. runda | vs. Borna Gojo | 0-6, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
Burnie Challenger - twarda | ||||
28.01.20 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda | vs. Filip Peliwo | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Ann Arbor - halowa | ||||
06.01.20 1. runda | vs. Alen Avidzba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.19 3. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Kevin King | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. William Blumberg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Malibu - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Collin Altamirano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Evan Zhu | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
30.10.19 2. runda | vs. Brayden Schnur | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Michael Redlicki | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Fayetteville - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Oscar Mesquida Berg | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
14.10.19 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Liam Broady | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |