MECZ
09.08.16 | 1. runda | Daniel Cukierman | Alp Sentay | 6-3, 6-1 | Belarus F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Cukierman | Alp Sentay | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 14/29 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/61 (49%) | 15/51 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
08.10.98, 25 lat
08.10.98, 25 lat
Daniel Cukierman vs. Alp Sentay - Wzajemne mecze
09.08.16 | 1. runda | Daniel Cukierman | Alp Sentay | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Belarus F1 | twarda |
Daniel Cukierman form & Alp Sentay form
Daniel Cukierman - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Alp Sentay - ostatnie mecze
Turkey F21 - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Peter Heller | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F8 - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Krstev | 0-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - twarda | ||||
30.01.17 1. runda | vs. Bernd Kossler | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.17 2. runda klasyf. | vs. Lazar Dokov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
16.01.17 Klasyf. | vs. Maksim Tikhomirov | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Evgeniy Bankov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
11.01.17 1. runda | vs. Luc Fomba | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F44 - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - twarda | ||||
25.10.16 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - twarda | ||||
20.10.16 2. runda | vs. Vadym Ursu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.16 1. runda | vs. Bogdan Borza | 6-3, 4-3, Bogdan Borza - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - twarda | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Damon Gooch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Maksim Zubkou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Alexander Lebedyn | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belarus F1 - twarda | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - twarda | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.16 1. runda | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F25 - twarda | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Cem Ilkel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Antoine Leduc | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - twarda | ||||
16.06.16 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.16 1. runda | vs. Mikael Riondy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - twarda | ||||
12.05.16 2. runda | vs. Keisuke Numajiri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.05.16 1. runda | vs. Kento Tagashira | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - twarda | ||||
02.05.16 Klasyf. | vs. Marcelo Tebet Filho | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |