INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Cukierman vs. Alexander Lebedev - Wzajemne mecze
09.01.18 | Klasyf. | Daniel Cukierman | Alexander Lebedev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | USA F2 | twarda |
Daniel Cukierman form & Alexander Lebedev form
Daniel Cukierman - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Filip | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Hamish Stewart | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexander Lebedev - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.08.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |