MECZ
24.06.18 | Klasyf. | Daniel Brands | Alessandro Bega | 6-74, 7-62, 6-3 | Eastbourne | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Brands | Alessandro Bega | |
1. podanie % | 70/97 (72%) | 74/108 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 55/70 (79%) | 53/74 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/27 (74%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 2/5 (40%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/108 (35%) | 22/97 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/205 (55%) | 92/205 (45%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 24 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniel Brands | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Brands | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Brands | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Daniel Brands | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Daniel Brands | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Brands | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Brands | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Brands | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Brands | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniel Brands | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Brands | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Brands | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Brands | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Alessandro Bega | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Daniel Brands | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Brands | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Brands | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Brands | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Brands | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Brands vs. Alessandro Bega - Wzajemne mecze
24.06.18 | Klasyf. | Daniel Brands | Alessandro Bega | 6-74, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Eastbourne | trawiasta |
Daniel Brands form & Alessandro Bega form
Daniel Brands - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
27.06.19 Klasyf. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 2. runda klasyf. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
09.06.19 Klasyf. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
05.06.19 2. runda | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
27.03.19 2. runda | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
20.03.19 2. runda | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
26.02.19 2. runda | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
19.02.19 2. runda | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
03.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
31.01.19 3. runda | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 2. runda | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
15.01.19 2. runda | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent Challenger - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu |
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |