MECZ
18.02.18 | 2. runda klasyf. | Daniel Appelgren | Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | Turkey F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Appelgren vs. Calin Manda - Wzajemne mecze
18.02.18 | 2. runda klasyf. | Daniel Appelgren | Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F7 | twarda |
Daniel Appelgren form & Calin Manda form
Daniel Appelgren - ostatnie mecze
Sweden F2 - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sweden F1 - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - twarda | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F8 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F7 - twarda | ||||
15.03.18 1. runda | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F7 - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.18 Klasyf. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
14.02.18 1. runda | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F5 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.17 Półfinał | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Calin Manda - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |