MECZ
21.01.13 | 1. runda klasyf. | Daniel Altmaier | Pavle Daljev | 3-6, 6-3, 6-4 | Germany F3 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Daniel Altmaier vs. Pavle Daljev - Wzajemne mecze
21.01.13 | 1. runda klasyf. | Daniel Altmaier | Pavle Daljev | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Germany F3 | dywanowa |
Daniel Altmaier form & Pavle Daljev form
Daniel Altmaier - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alexander Zverev | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Federico Coria | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Karen Khachanov | 7-5, 3-6, 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fils | 6-72, 0-1, - Daniel Altmaier - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Marcos Giron | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Li Tu | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Holger Rune | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | Taylor Harry Fritz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-71, 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-75, 6-3, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |