Dan Added/Michail Pervolarakis vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul

Dan Added/Michail Pervolarakis vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul - M25+H Abuja - porównanie

MECZ

22.04.19PółfinałDan Added/Michail Pervolarakis Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nieobecny(a)/(i) Nigeria M25+H Abuja twarda

STATYSTYKA MECZU

- nieobecny(a)/(i)

Dan Added
Francja
13.04.99, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Francja
12.09.90, 28 lat







Sadio Doumbia
Michail Pervolarakis
Cypr
06.06.96, 23 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Francja
09.09.95, 23 lat




Fabien Reboul
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Dan Added/Michail Pervolarakis vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul - Wzajemne mecze

22.04.19PółfinałDan Added/Michail PervolarakisSadio Doumbia/Fabien Reboul Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nieobecny(a)/(i) szczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda
15.04.19FinałSadio DoumbiaDan Added6-4, 5-7, 10-6 szczegóły meczuNigeria M25+H Abuja twarda

Dan Added/Michail Pervolarakis - ostatnie mecze

Nigeria M25+H Abuja - twarda
22.04.19
Ćwierćfinał
vs. Dominik Palan/Simon Yitbarek6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
Półfinał
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul Sadio Doumbia/Fabien Reboul/Fabien Reboul - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
Finał
vs. Arjun Kadhe/N. Vijay Sundar Prashanth6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
1. runda
vs. Arvid Nordquist/Markus Schultz6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
15.04.19
Ćwierćfinał
vs. Danylo Kalenichenko/Niels Lootsma6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Finał
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul4-6, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
15.04.19
Półfinał
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
1. runda
vs. Dominik Palan/Suraj R Prabodh7-67, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
08.04.19
Półfinał
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock7-65, 5-7, 1-10 porażkaszczegóły meczu
08.04.19
1. runda
vs. Sylvester Emmanuel/Joseph Imeh Ubon6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.19
Ćwierćfinał
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek7-610, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Sadio Doumbia/Fabien Reboul - ostatnie mecze

Czech Republic M25+H Jablonec - ceglana
20.05.19
1. runda
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
22.04.19
Ćwierćfinał
vs. Mukhtar Andu/Musa Mohammed6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.04.19
Półfinał
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis- Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
22.04.19
1. runda
vs. Kunal Anand/Oleg Khotkov6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
15.04.19
Ćwierćfinał
vs. Daniel Hiddleson/Markus Schultz6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Półfinał
vs. Tom Jomby/Peter Kobelt2-6, 6-3, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Finał
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis6-4, 5-7, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
1. runda
vs. Maxime Mora/Li-Wie Tan4-3, Maxime Mora/Li-Wie Tan - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
08.04.19
Półfinał
vs. Danylo Kalenichenko/Niels Lootsma6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.19
Finał
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock6-75, 6-3, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.19
1. runda
vs. Jaimee Floyd Angele/Maxime Mora6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.19
Ćwierćfinał
vs. Hugo Largo/Li-Wie Tan6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Canberra Challenger - twarda
31.10.18
Ćwierćfinał
vs. Max Purcell/Luke Saville5-7, 7-610, 7-10 porażkaszczegóły meczu
29.10.18
1. runda
vs. Alessandro Petrone/Francesco Vilardo7-60, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Traralgon Challenger - twarda
22.10.18
1. runda
vs. Jacob Grills/Aleksandar Vukic4-6, 6-3, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Lebanon Lebanon F2 - ceglana
01.10.18
Ćwierćfinał
vs. Hasan Ibrahim/Giovani Samaha6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
Półfinał
vs. Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil6-2, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
Finał
vs. Wilson Leite/Nicolo Turchetti4-6, 6-2, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.18
1. runda
vs. Brandon Perez/Vullnet Tashi6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Lebanon Lebanon F1 - ceglana
24.09.18
1. runda
vs. Ronald Slobodchikov/Robert Ziganshin6-4, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
24.09.18
Ćwierćfinał
vs. Edoardo Eremin/Luca Tomasetto- Sadio Doumbia/Fabien Reboul - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
France France F16 - twarda
03.09.18
1. runda
vs. Loic Blanco/Theo Dessacs6-0, 4-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Hungary Hungary F6 - ceglana
20.08.18
Półfinał
vs. Wilson Leite/Bruno Sant'Anna6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.18
Finał
vs. Danylo Kalenichenko/Filip Polasek4-6, 6-3, 17-19 porażkaszczegóły meczu
20.08.18
1. runda
vs. Vit Kopriva/Tomas Liska6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.18
Ćwierćfinał
vs. Andras Necz/Gabor-Janos Toth4-6, 7-5, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
France France F10 - ceglana
18.06.18
Ćwierćfinał
vs. Ulises Blanch/Juan Pablo Ficovich5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.06.18
1. runda
vs. Nicolas Lecoutre/Valentin Masse6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Spain F10 - ceglana
23.04.18
Ćwierćfinał
vs. Zizou Bergs/Benjamin Hassan Zizou Bergs/Benjamin Hassan - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
23.04.18
1. runda
vs. Tim Jansen/Vullnet Tashi6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
<