MECZ
26.02.20 | 1. runda | Dan Added | Bart Stevens | 6-0, 7-611 | M25 Sunderland | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Dan Added | Bart Stevens | |
1. podanie % | 50/77 (65%) | 34/61 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/50 (78%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/61 (43%) | 27/77 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0 | ||
Dan Added | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Dan Added | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 40-15, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Dan Added | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Bart Stevens | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Bart Stevens | |
0-0 | ||
Dan Added | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-2 | Bart Stevens | |
0-0 | ||
Dan Added | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Bart Stevens | |
0-0 | ||
Dan Added | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Dan Added | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-6 | Bart Stevens | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 10-9, 12-11 | ||
7-611 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dan Added vs. Bart Stevens - Wzajemne mecze
26.02.20 | 1. runda | Dan Added | Bart Stevens | 6-0, 7-611 | szczegóły meczu | M25 Sunderland | halowa |
Dan Added form & Bart Stevens form
Dan Added - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Bart Stevens - ostatnie mecze
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Concepcion 2 - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |