MECZ
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Daisuke Sumizawa | Yaojie Zeng | 6-1, 1-0, - krecz | M25 Wuhan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daisuke Sumizawa | Yaojie Zeng | |
1. podanie % | 13/22 (59%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/13 (69%) | 8/13 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/9 (78%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/24 (58%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 30/46 (65%) | 16/46 (35%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daisuke Sumizawa | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Yaojie Zeng | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daisuke Sumizawa | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yaojie Zeng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daisuke Sumizawa | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Yaojie Zeng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daisuke Sumizawa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yaojie Zeng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daisuke Sumizawa | 1-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
30.01.02, 22 lat
30.01.02, 22 lat
Daisuke Sumizawa vs. Yaojie Zeng - Wzajemne mecze
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Daisuke Sumizawa | Yaojie Zeng | 6-1, 1-0, Yaojie Zeng - krecz | szczegóły meczu | M25 Wuhan | twarda |
Daisuke Sumizawa form & Yaojie Zeng form
Daisuke Sumizawa - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yoshinori Kobayashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Koki Matsuda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ajeet Rai | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Kody Pearson | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Corban Crowther | 7-69, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 1-0, Takuya Kumasaka - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Koki Matsuda | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Sora Fukuda | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ko Suzuki | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Haruto Koyanagi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. David Agung Susanto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Jeremy Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu |
Yaojie Zeng - ostatnie mecze
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Jiayang Dong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Luoyuanxiang Luo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wenfu Li | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Jeremy Jin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Chun-Ming Yam | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Wenze Li | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 2-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Shiyou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Xin Gao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Mico Fenollar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 6-2, 6-76, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Kevin Chahoud | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pranash Babu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Marco Franzini | 5-7, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Mauro De Maio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |