MECZ
10.03.20 | Klasyf. | Cyril Vandermeersch | Bruno Figlia | 7-63, 6-0 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
04.10.96, 27 lat
04.10.96, 27 lat
Cyril Vandermeersch vs. Bruno Figlia - Wzajemne mecze
10.03.20 | Klasyf. | Cyril Vandermeersch | Bruno Figlia | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Cyril Vandermeersch form & Bruno Figlia form
Cyril Vandermeersch - ostatnie mecze
M15 Azay - halowa | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Nicolas Colne | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Yousef Khamis | - | szczegóły meczu | |
M15 Lons - halowa | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Alexandre Aubriot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Simon Beaupain | 7-66, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Andrea Bolla | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jack Loge | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Stefano Reitano | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Adrien Gobat | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-78, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 6-78, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Thiemo de Bakker | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Fabien Salle | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jakub Paul | 6-3, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stefan Peter Hampe | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Matthew William Donald | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jean-Christian Morandais | 6-74, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Bruno Figlia - ostatnie mecze
M15 Brasilia - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Vitor Leal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Recife - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Laelson Rodrigues | 4-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Joel Angel Lucero | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Campos - twarda | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aparecida - ceglana | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Bryan Aguiar Kuntz | 6-0, 4-1, Bryan Aguiar Kuntz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Brasilia - ceglana | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-73, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Vinicius Saleme | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Toby Martin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Malgaroli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Vimuktha De Alwis | 3-6, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
19.02.20 Klasyf. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jackson Ross | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.11.19 1. runda | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |