MECZ
07.04.18 | 1. runda klasyf. | Cristopher Kohl | Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | Egypt F13 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chile
30.09.96, 27 lat
30.09.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egipt
26.11.88, 35 lat
26.11.88, 35 lat
Cristopher Kohl vs. Muhammad Ragy - Wzajemne mecze
07.04.18 | 1. runda klasyf. | Cristopher Kohl | Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Egypt F13 | twarda |
Cristopher Kohl form & Muhammad Ragy form
Cristopher Kohl - ostatnie mecze
M15 Santiago - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Federico Juan Aguilar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chile F3 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Chile F2 - ceglana | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 6-3, 2-1, Marcelo Ignacio Barros Troncoso - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chile F1 - ceglana | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Mirko Martinez | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Acevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mauricio Gutierrez De Rutte | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Peru F1 - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F6 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ukraine F3 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Mykola Leshchynskyy | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Andrej Wawrzyczek | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ramy Labna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F14 - twarda | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Naoki Takeda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Pfeiffer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F13 - twarda | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F12 - twarda | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 7-64, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Michalis Kostikoglou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Thomas Pouleur | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Muhammad Ragy - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Takashi Saito | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Victor Ernaelsteen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rizzi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mounir | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nishith Naveen | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ziad Barakat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Akim Zarichanskyy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kossek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Meaizur Rahman Khan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Stylianos Poutis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Adrien Guye | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Guhan Rajan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Danylo Chychin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Omar Elkadi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |