MECZ
12.11.18 | Klasyf. | Cosmin Ontica | Dzianis Zharyn | 6-1, 4-6, 7-5 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
22.03.95, 29 lat
22.03.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Cosmin Ontica vs. Dzianis Zharyn - Wzajemne mecze
12.11.18 | Klasyf. | Cosmin Ontica | Dzianis Zharyn | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Cosmin Ontica form & Dzianis Zharyn form
Cosmin Ontica - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Dzianis Zharyn - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
03.06.21 1. runda | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
25.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |