MECZ
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Cosmin Ontica | Davide Albertoni | 6-3, 6-4 | Egypt F27 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
22.03.95, 29 lat
22.03.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.02.96, 28 lat
01.02.96, 28 lat
Cosmin Ontica vs. Davide Albertoni - Wzajemne mecze
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Cosmin Ontica | Davide Albertoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F27 | twarda |
Cosmin Ontica form & Davide Albertoni form
Cosmin Ontica - ostatnie mecze
M15 Constanta - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.22 Klasyf. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Davide Albertoni - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 1. runda | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu |