MECZ
28.03.16 | 1. runda klasyf. | Constantinos Ioannides | Themi Sitzoukis | 6-2, 6-4 | Greece F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cypr
07.06.95, 28 lat
07.06.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.10.96, 27 lat
16.10.96, 27 lat
Constantinos Ioannides vs. Themi Sitzoukis - Wzajemne mecze
28.03.16 | 1. runda klasyf. | Constantinos Ioannides | Themi Sitzoukis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Greece F2 | twarda |
Constantinos Ioannides form & Themi Sitzoukis form
Constantinos Ioannides - ostatnie mecze
Turkey F28 - twarda | ||||
12.07.16 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jordi Llopart | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Omer Berk Gorgun | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F25 - twarda | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Oduzhan Sady Parlak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Mert Altinalev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Greece F2 - twarda | ||||
28.03.16 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 4-6, 0-3, - Constantinos Ioannides - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Greece F1 - twarda | ||||
24.03.16 1. runda | vs. Miki Jankovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.16 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Ryan Lipman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F3 - twarda | ||||
30.11.15 1. runda | vs. Yuriy Kryvoy | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F2 - twarda | ||||
23.11.15 2. runda klasyf. | vs. Dimitris Stavropoulos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.15 Klasyf. | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cyprus F1 - twarda | ||||
16.11.15 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - twarda | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Mikolaj Jedruszczak | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Ziv Mayo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 Klasyf. | vs. Ron Idzon | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ukraine F6 - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Gleb Alekseenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F32 - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Bastian Trinker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
03.08.15 2. runda klasyf. | vs. James Allemby | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
27.07.15 2. runda | vs. Antoine Richard | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.15 1. runda | vs. Nikita Gudozhnikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Radu Andrei Stelian | 5-7, 7-5, 3-1, Radu Andrei Stelian - krecz | szczegóły meczu | |
13.07.15 Klasyf. | vs. Joseph Guillin | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu |
Themi Sitzoukis - ostatnie mecze
M25 Geelong - trawiasta | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F11 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F10 - ceglana | ||||
12.10.16 1. runda | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - krecz | szczegóły meczu | |
Croatia F9 - ceglana | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F7 - ceglana | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F6 - ceglana | ||||
11.05.16 1. runda | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croatia F5 - ceglana | ||||
04.05.16 1. runda | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu |