MECZ
22.07.20 | 1. runda | Constant Lestienne | Alexandre Muller | 6-4, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Constant Lestienne | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Constant Lestienne | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Constant Lestienne | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Constant Lestienne | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Constant Lestienne | 4-4 | |
0-0, 30-0 | ||
5-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Constant Lestienne | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Constant Lestienne | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
Constant Lestienne | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Constant Lestienne | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Constant Lestienne vs. Alexandre Muller - Wzajemne mecze
07.01.24 | Klasyf. | Alexandre Muller | Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Auckland | twarda |
22.07.20 | 1. runda | Constant Lestienne | Alexandre Muller | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Constant Lestienne form & Alexandre Muller form
Constant Lestienne - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Luca Van Assche | 1-4, - Constant Lestienne - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-0, 4-1, Roberto Carballes Baena - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liam Broady | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Alex Michelsen | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Patrick Kypson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Taro Daniel | 6-4, 4-6, 0-5, - Constant Lestienne - krecz | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Billy Harris | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Harold Mayot | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 2. runda | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-2, 2-0, Benoit Paire - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Alexandre Muller - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |