MECZ
16.08.17 | 1. runda | Colin Van Beem | Ondrej Krstev | 6-2, 6-2 | Netherlands F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Colin Van Beem | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/27 (81%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/49 (53%) | 12/46 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Colin Van Beem vs. Ondrej Krstev - Wzajemne mecze
16.08.17 | 1. runda | Colin Van Beem | Ondrej Krstev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Netherlands F5 | ceglana |
Colin Van Beem form & Ondrej Krstev form
Colin Van Beem - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.19 2. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
25.07.19 Ćwierćfinał | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ondrej Krstev - ostatnie mecze
M15 Litija - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trnava - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Milovice - halowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Prague - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olomouc - dywanowa | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |