MECZ
02.10.17 | Klasyf. | Colin Sinclair | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-3 | Australia F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
22.05.96, 27 lat
22.05.96, 27 lat
Colin Sinclair vs. Lawrence Bataljin - Wzajemne mecze
02.10.17 | Klasyf. | Colin Sinclair | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Australia F6 | twarda |
Colin Sinclair form & Lawrence Bataljin form
Colin Sinclair - ostatnie mecze
Noumea Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Lawrence Bataljin - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - krecz | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |