MECZ
27.02.17 | 1. runda klasyf. | Clement Tabur | Rudolfs Mednis | 6-1, 6-4 | Egypt F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
19.01.98, 26 lat
19.01.98, 26 lat
Clement Tabur vs. Rudolfs Mednis - Wzajemne mecze
27.02.17 | 1. runda klasyf. | Clement Tabur | Rudolfs Mednis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Egypt F7 | twarda |
Clement Tabur form & Rudolfs Mednis form
Clement Tabur - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Rudolfs Mednis - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rishab Agarwal | - Rudolfs Mednis - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. George Kyriakakis Messaritakis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
16.07.18 2. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gustavs Lukstins | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Andrew Watson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. David Novotny | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
09.04.17 | vs. Reda El Amrani | 2-6, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Oleg Kurbatov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
22.03.17 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Tolunay Sumer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Stefan Fiacan | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Egypt F7 - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F6 - twarda | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
05.02.17 | vs. Simen Sunde Bratholm | 7-5, 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Norway F1 - halowa | ||||
18.10.16 1. runda | vs. Farris Fathi Gosea | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F15 - twarda | ||||
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Omer Hefez | 6-2, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Hungary F5 - ceglana | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Patrik Obal | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.16 1. runda | vs. Viktor Filipenko | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Lukas Vejvara | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Maxim Landa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hungary F4 - ceglana | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Filip Horansky | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |