MECZ
08.05.19 | 1. runda | Clement Tabur | Mounir Ferchichi | 6-1, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Clement Tabur | Mounir Ferchichi | |
1. podanie % | 24/42 (57%) | 28/42 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 8/28 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 8/14 (57%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Clement Tabur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Clement Tabur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mounir Ferchichi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tunezja
04.04.96, 28 lat
04.04.96, 28 lat
Clement Tabur vs. Mounir Ferchichi - Wzajemne mecze
08.05.19 | 1. runda | Clement Tabur | Mounir Ferchichi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Clement Tabur form & Mounir Ferchichi form
Clement Tabur - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Mounir Ferchichi - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Maximiliano Roman Mayorga | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Orlando Luz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Jonathan Gray | 0-6, 0-1, - Mounir Ferchichi - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Adrien Guye | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Rakshit Rishi | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Mattia Rossi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Gabriel Petit | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Sergey Bolotov | 6-2, 7-614 | szczegóły meczu | |
Tunisia F30 - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 7-5, 2-0, Mohamed Ali Bellalouna - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F29 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andrei Levine | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F12 - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F11 - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Bartosz Wojnar | 6-71, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Philip Sikman | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Francois-Arthur Vibert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Michael Bois | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |