MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Claudio Mircea | Enmanuel Munoz | 6-4, 7-5 | M15 Santo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
26.06.96, 27 lat
26.06.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Republika Dominikany
22.01.05, 19 lat
22.01.05, 19 lat
Claudio Mircea vs. Enmanuel Munoz - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Claudio Mircea | Enmanuel Munoz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Santo | twarda |
Claudio Mircea form & Enmanuel Munoz form
Claudio Mircea - ostatnie mecze
M25+H Bagneres - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Neuburger Higby | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 1-4, - Claudio Mircea - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Enmanuel Munoz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Qatar F6 - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Matic Spec | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yahor Yatsyk | Yahor Yatsyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Romania F13 - ceglana | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kenta Kurita | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Mihai Ducu | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cozma | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.16 1. runda klasyf. | vs. Andrei Stefan Apostol | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F5 - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Sergiu Rogoveanu | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
30.05.16 2. runda klasyf. | vs. Matias Howells | 3-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.05.16 Klasyf. | vs. Santiago Maresca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Vasil Shandarov | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Danail Tarpov | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Hristomir Mitsov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Romania F3 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. William Emanuel Birau | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F2 - ceglana | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sasha Supruniuk | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Maxim Bulat | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sergiu Darie Medesan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Croatia F4 - ceglana | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 | vs. Thomas El Haddad | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
30.11.15 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Derkas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Romania F15 - ceglana | ||||
31.08.15 Klasyf. | vs. Tudor Sulea | - | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda klasyf. | vs. Dan Dumitrascu | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Enmanuel Munoz - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Nick Hardt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Maloney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Marcel Kamrowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jordan Lock | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alberto Puello | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Victor Lilov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Flemming Petersen Justo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Marco Brugnerotto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sergi Forcadell Quezada | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Candelas Ruiz | Rafael Candelas Ruiz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Jack Vance | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Austin Ansari (USA) | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |