Hongkong
14.02.95, 29 lat
22104 $
14.02.95, 29 lat
22104 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Pak Long Yeung vs. Cing-Yang Meng - Wzajemne mecze
13.01.19 | Klasyf. | Cing-Yang Meng | Pak Long Yeung | 6-1, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Anning | ceglana |
Pak Long Yeung form & Cing-Yang Meng form
Pak Long Yeung - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.20 Klasyf. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Meshref - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nanchang - ceglana | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Cing-Yang Meng - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |