MECZ
06.11.19 | 2. runda | Chun Hsin Tseng | Tatsuma Ito | 6-3, 3-0, - krecz | Kobe Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Chun Hsin Tseng | Tatsuma Ito | |
1. podanie % | 16/30 (53%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/16 (81%) | 18/26 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 18/41 (44%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 42/71 (59%) | 29/71 (41%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Tatsuma Ito | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tatsuma Ito | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tatsuma Ito | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chun Hsin Tseng vs. Tatsuma Ito - Wzajemne mecze
06.11.19 | 2. runda | Chun Hsin Tseng | Tatsuma Ito | 6-3, 3-0, Tatsuma Ito - krecz | szczegóły meczu | Kobe Challenger | halowa |
Chun Hsin Tseng form & Tatsuma Ito form
Chun Hsin Tseng - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
08.10.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Tatsuma Ito - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cary 1 - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |