MECZ
23.02.18 | Ćwierćfinał | Chun Hsin Tseng | Altug Celikbilek | 2-6, 7-5, 6-1 | Turkey F7 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chun Hsin Tseng | Altug Celikbilek | |
1. podanie % | 85/105 (81%) | 55/90 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/85 (61%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/90 (41%) | 42/105 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/195 (51%) | 95/195 (49%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 2-4 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Altug Celikbilek | |
2-6 |
2 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chun Hsin Tseng | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Altug Celikbilek | |
7-5 |
3 | ||
0-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Altug Celikbilek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 4-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Chun Hsin Tseng | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Chun Hsin Tseng | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chun Hsin Tseng vs. Altug Celikbilek - Wzajemne mecze
03.11.21 | 2. runda | Altug Celikbilek | Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Tenerife Challenger | twarda |
23.02.18 | Ćwierćfinał | Chun Hsin Tseng | Altug Celikbilek | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F7 | twarda |
Chun Hsin Tseng form & Altug Celikbilek form
Chun Hsin Tseng - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Titouan Droguet | 4-1, Titouan Droguet - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Martineau | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Luca Nardi | 4-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 0-1, - Chun Hsin Tseng - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Lucas Pouille | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
08.10.23 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Altug Celikbilek - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |