MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Christos Keisidis | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-2 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Grecja
20.10.92, 31 lat
20.10.92, 31 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
18.09.00, 23 lat
18.09.00, 23 lat
Christos Keisidis vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Christos Keisidis | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Christos Keisidis form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Christos Keisidis - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-72, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Vladimirov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Shay Bar Menahem | 4-6, 0-2, - Christos Keisidis - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Thomas George Brun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Cayetano March | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Brunetti | 2-0, Lorenzo Brunetti - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. William Griffith | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-0, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Moritz Poswiat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-1, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rowan Blackbeard | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 6-75, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Clay Crawford | 4-6, 7-66, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Matija Pecotic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu |
Stefan Cizelj-Zivkovic - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |