MECZ
09.05.17 | 1. runda | Christian Lindell | Milos Sekulic | 1-2, - krecz | Sweden F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Christian Lindell | Milos Sekulic | |
1. podanie % | 2/6 (33%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 2/2 (100%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/4 (75%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/12 (33%) | 1/6 (17%) |
Zdobyte punkty – razem | 9/18 (50%) | 9/18 (50%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Christian Lindell vs. Milos Sekulic - Wzajemne mecze
09.05.17 | 1. runda | Christian Lindell | Milos Sekulic | 1-2, Milos Sekulic - krecz | szczegóły meczu | Sweden F1 | ceglana |
03.06.13 | 2. runda | Christian Lindell | Milos Sekulic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Morocco F2 | ceglana |
Christian Lindell form & Milos Sekulic form
Christian Lindell - ostatnie mecze
M25 Montauban - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
15.03.21 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
21.02.21 2. runda klasyf. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.21 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - krecz | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
28.11.20 1. runda klasyf. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.11.20 2. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
18.11.20 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.20 1. runda | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - ceglana | ||||
11.10.20 Klasyf. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
09.10.20 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.20 2. runda | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.10.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
19.09.20 Półfinał | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.20 2. runda | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
17.02.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Milos Sekulic - ostatnie mecze
Sweden F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Jonathan Stenberg | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Rikard Roos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Garry Tokas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kyle Johnson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F3 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Adria Alvarez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 7-62, 1-0, Hugo Largo - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F4 - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. David Norfeldt | 2-6, 6-0, 2-1, David Norfeldt - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sweden F4 - halowa | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Linus Frost | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |