MECZ
13.12.17 | Ćwierćfinał | Cheong-Eui Kim | Alexey Vatutin | - nieobecny(a)/(i) | Thailand F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cheong-Eui Kim vs. Alexey Vatutin - Wzajemne mecze
13.12.17 | Ćwierćfinał | Cheong-Eui Kim | Alexey Vatutin | Alexey Vatutin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Thailand F12 | twarda |
Cheong-Eui Kim form & Alexey Vatutin form
Cheong-Eui Kim - ostatnie mecze
Busan Challenger - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Steve Johnson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Robert Galloway | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
04.09.22 Finał | vs. Uisung Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.22 Półfinał | vs. Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Yuta Kawahashi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
21.08.22 Finał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.22 Półfinał | vs. Jae Hwan Kim | 6-74, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Adil Kalyanpur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Woobin Shin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 4-6, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
11.06.22 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Mao Takada | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.06.22 1. runda | vs. Taki Adachi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Harmon - twarda | ||||
04.06.22 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Kaito Uesugi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Yunseok Jang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Chiang - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Emilien Voisin | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.22 Klasyf. | vs. Maxime Chazal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 5-7, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu |
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |