MECZ
24.02.20 | 2. runda klasyf. | Charles Minc | Michal Skonieczny | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
09.07.93, 30 lat
09.07.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
09.03.99, 25 lat
09.03.99, 25 lat
Charles Minc vs. Michal Skonieczny - Wzajemne mecze
24.02.20 | 2. runda klasyf. | Charles Minc | Michal Skonieczny | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Charles Minc form & Michal Skonieczny form
Charles Minc - ostatnie mecze
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Mihai Alexandru Coman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Liam Hignett | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Reco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yannick Lenaerts | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 2-6, 0-10 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Leevi Saatela | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Egor Novikov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Yury Romanikhin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Grasse - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Okan Okyay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Moreno Pulido | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Michal Skonieczny - ostatnie mecze
M15 Doha - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jordan Mckeown | 6-3, 6-72, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Youssef Sadek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Igor Karpovets | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Daniil Tsebrenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Bessire | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rossi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Adam Moundir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Oren Motevassel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tal Birman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Romania F12 - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Aaron Prandstetter | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ramy Labna | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F3 - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F2 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F38 - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Erroll Lawrence | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Manfred Fellin | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |