MECZ
14.08.19 | 1. runda | Charles Broom | Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 3-6, 6-2 | M15 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Charles Broom | Lukas Hellum Lilleengen | |
1. podanie % | 46/75 (61%) | 46/68 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/46 (72%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/68 (50%) | 28/75 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Charles Broom | 1-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
3-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Charles Broom | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Charles Broom | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Charles Broom | 0-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Charles Broom | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-4 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Charles Broom | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Charles Broom | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Charles Broom | 0-0 | |
1-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Charles Broom | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Charles Broom | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lukas Hellum Lilleengen | |
0-0 | ||
Charles Broom | 5-2 | |
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Norwegia
15.11.00, 23 lat
15.11.00, 23 lat
Charles Broom vs. Lukas Hellum Lilleengen - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Charles Broom | Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Koksijde | ceglana |
Charles Broom form & Lukas Hellum Lilleengen form
Charles Broom - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Nishesh Basavareddy | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kyle Kang | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Andre Ilagan | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Lukas Hellum Lilleengen - ostatnie mecze
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
20.02.23 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.23 Klasyf. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - halowa | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |