MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Charl Morgan | Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
JAR
26.07.01, 22 lat
26.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
25.06.99, 24 lat
25.06.99, 24 lat
Charl Morgan vs. Leonardo Catani - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Charl Morgan | Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Charl Morgan form & Leonardo Catani form
Charl Morgan - ostatnie mecze
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Adit Sinha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Goran Duquesne | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Matyas Fuele | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nikita Filatov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Leblanc Claverie Cazassus | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Alexander Donski | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Alexander Donski | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Miles Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
29.06.19 Półfinał | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Dhruv Sunish | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Harare - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-76, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-64, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Joao Hinsching | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-70, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
South Africa - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Van Gasse | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Leonardo Catani - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Christian Teszari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Roche Alcaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-70, 1-3, - Leonardo Catani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-71, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Sina Moghimi | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Maxence Broville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |