MECZ
18.10.17 | 2. runda | Cem Ilkel | Joseph Imeh Ubon | 6-0, 6-3 | Nigeria F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cem Ilkel | Joseph Imeh Ubon | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 11/22 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 9/39 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nigeria
09.05.97, 26 lat
09.05.97, 26 lat
Cem Ilkel vs. Joseph Imeh Ubon - Wzajemne mecze
18.10.17 | 2. runda | Cem Ilkel | Joseph Imeh Ubon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Nigeria F5 | twarda |
Cem Ilkel form & Joseph Imeh Ubon form
Cem Ilkel - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Joseph Imeh Ubon - ostatnie mecze
M25+H Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Takanyi Garanganga | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mohammed Mohammed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Accra - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-73, 0-2, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Benjamin Fumi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Simon Yitbarek | 5-7, 0-1, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Emmanuel Audu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. William Bushamuka | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Idoko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Joshua Rose | Joshua Rose - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Nigeria F5 - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Skander Mansouri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nigeria F4 - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Arnaud Sewanou | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Takanyi Garanganga | 2-5, - Joseph Imeh Ubon - krecz | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda | vs. Kunal Vazirani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Boris Aguma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F3 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Mirko Martinez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Michael Junior Michael | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nigeria F2 - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Stephan Gerritsen | 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Michael Junior Michael | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nigeria F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Stephan Gerritsen | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Anurag Nenwani | 7-611, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |