MECZ
17.05.17 | 1. runda | Carlos Gomez-Herrera | Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 6-2 | Romania F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Gomez-Herrera | Dimitar Kuzmanov | |
1. podanie % | 42/74 (57%) | 41/69 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/32 (59%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/69 (48%) | 23/74 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/143 (59%) | 59/143 (41%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Gomez-Herrera vs. Dimitar Kuzmanov - Wzajemne mecze
17.05.17 | 1. runda | Carlos Gomez-Herrera | Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F1 | ceglana |
12.08.13 | Finał | Carlos Gomez-Herrera | Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Serbia F9 | ceglana |
Carlos Gomez-Herrera form & Dimitar Kuzmanov form
Carlos Gomez-Herrera - ostatnie mecze
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Corrientes Challenger - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.06.22 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.22 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 2. runda | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Dimitar Kuzmanov - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - krecz | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |