MECZ
18.11.17 | Półfinał | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-1 | Greece F9 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | |
1. podanie % | 35/46 (76%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/35 (86%) | 19/28 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/44 (43%) | 10/46 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Gomez-Herrera vs. Andres Artunedo Martinavarr - Wzajemne mecze
18.11.17 | Półfinał | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F9 | twarda |
17.06.17 | Półfinał | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F17 | twarda |
09.03.17 | 2. runda | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Portugal F2 | twarda |
16.10.16 | Finał | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F33 | twarda |
09.03.16 | 1. runda | Andres Artunedo Martinavarr | Carlos Gomez-Herrera | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Portugal F3 | twarda |
12.10.15 | 2. runda | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 7-69, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F33 | twarda |
21.09.15 | 1. runda | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Spain F30 | ceglana |
08.04.13 | Finał | Andres Artunedo Martinavarr | Carlos Gomez-Herrera | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | Greece F2 | twarda |
20.09.10 | Ćwierćfinał | Carlos Gomez-Herrera | Andres Artunedo Martinavarr | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Spain F34 | twarda |
Carlos Gomez-Herrera form & Andres Artunedo Martinavarr form
Carlos Gomez-Herrera - ostatnie mecze
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Corrientes Challenger - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.06.22 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.22 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 2. runda | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Andres Artunedo Martinavarr - ostatnie mecze
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
30.07.19 2. runda | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
06.07.19 Półfinał | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
30.06.19 Finał | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.19 2. runda | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
18.06.19 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leon Challenger - twarda | ||||
23.04.19 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
14.04.19 Finał | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.19 Półfinał | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |