MECZ
10.07.19 | 1. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Sheil Kotecha | 6-2, 6-2 | M25 Getxo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Boluda-Purkiss | Sheil Kotecha | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 43/68 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 22/43 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/68 (51%) | 7/40 (18%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/108 (63%) | 40/108 (37%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Sheil Kotecha | |
Carlos Boluda-Purkiss | 4-1 | |
5-1 | Sheil Kotecha | |
Carlos Boluda-Purkiss | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
3-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kenia
28.03.00, 24 lat
28.03.00, 24 lat
Carlos Boluda-Purkiss vs. Sheil Kotecha - Wzajemne mecze
10.07.19 | 1. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Sheil Kotecha | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Getxo | ceglana |
Carlos Boluda-Purkiss form & Sheil Kotecha form
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Sheil Kotecha - ostatnie mecze
Davis Cup - twarda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Seville - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Donostia - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |