MECZ
08.01.19 | 2. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Alafia Ayeni | 6-1, 6-75, 6-0 | Da Nang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Boluda-Purkiss | Alafia Ayeni | |
1. podanie % | 51/75 (68%) | 65/104 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/51 (67%) | 36/65 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/24 (71%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/15 (47%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 54/104 (52%) | 24/75 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/179 (59%) | 74/179 (41%) |
Double foul | 2 | 12 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Boluda-Purkiss vs. Alafia Ayeni - Wzajemne mecze
08.01.19 | 2. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Alafia Ayeni | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | Da Nang | twarda |
Carlos Boluda-Purkiss form & Alafia Ayeni form
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Alafia Ayeni - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |