MECZ
26.07.17 | 2. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Lucas Poullain | 6-0, 6-3 | Morocco F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Boluda-Purkiss | Lucas Poullain | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 40/59 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 20/40 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/12 (67%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Boluda-Purkiss vs. Lucas Poullain - Wzajemne mecze
26.07.17 | 2. runda | Carlos Boluda-Purkiss | Lucas Poullain | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Morocco F2 | ceglana |
Carlos Boluda-Purkiss form & Lucas Poullain form
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Lucas Poullain - ostatnie mecze
M25 Creteil - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fajing Sun | - Lucas Poullain - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. David Poljak | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Axel Garcian | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Mark Lajal | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Paul Jubb | 7-66, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tomas Machac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jules Marie | 1-1, Jules Marie - krecz | szczegóły meczu |