MECZ
05.08.17 | Finał | Carlos Boluda-Purkiss | Jonathan Kanar | 6-73, 6-4, 4-1, - krecz | Morocco F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Carlos Boluda-Purkiss | Jonathan Kanar | |
1. podanie % | 60/95 (63%) | 61/90 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/60 (65%) | 36/61 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/35 (54%) | 14/28 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/89 (44%) | 37/95 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/184 (53%) | 87/184 (47%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carlos Boluda-Purkiss vs. Jonathan Kanar - Wzajemne mecze
05.08.17 | Finał | Carlos Boluda-Purkiss | Jonathan Kanar | 6-73, 6-4, 4-1, Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | Morocco F3 | ceglana |
Carlos Boluda-Purkiss form & Jonathan Kanar form
Carlos Boluda-Purkiss - ostatnie mecze
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sintra - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Paguera - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Nathan Seateun | - | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
11.10.19 2. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biella Challenger - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santander - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Jonathan Kanar - ostatnie mecze
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Pol Toledo Bague | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
08.05.19 2. runda | vs. Daniel Masur | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
08.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
France F17 - halowa | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Anton Chekhov | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yannick Jankovits | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, Antoine Escoffier - krecz | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 1-3, - Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Martim Leote Prata | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Padova Challenger - ceglana | ||||
23.07.18 Klasyf. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Andreas Haider-Maurer | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Germany F6 - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Daniel Kopeinigg | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belgium F2 - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Zizou Bergs | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. George Tsivadze | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 5-7, - Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F23 - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Hugo Pontico | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | - Jonathan Kanar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu |