MECZ
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Carles Batlle | Aydan Gomez Osorio | 3-6, 6-3, 6-1 | Netherlands F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
15.04.00, 23 lat
15.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
0
10.06.99, 24 lat
10.06.99, 24 lat
Carles Batlle vs. Aydan Gomez Osorio - Wzajemne mecze
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Carles Batlle | Aydan Gomez Osorio | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Netherlands F5 | ceglana |
Carles Batlle form & Aydan Gomez Osorio form
Carles Batlle - ostatnie mecze
M25 Madrid - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Miguel Damas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Arca Costas | 4-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Wetzlar - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.19 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Bruce Man-Son-Hing | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Tejas Chaukulkar | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alberto Colas Sanchez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valldoreix - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Afonso Salgado | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Charles Force | 7-66, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sharvil Nawghare | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marc Monclus Matamala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F29 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Melik Feler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F26 - ceglana | ||||
02.09.18 Klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Spain F25 - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Eduardo Struvay | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Nerushenko | 6-2, 4-6, 6-6, Aleksei Nerushenko - krecz | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 2. runda klasyf. | vs. Philipp Schroll | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 0-3, - Carles Batlle - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F13 - twarda | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Arnau Rodriguez Queralto | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Aydan Gomez Osorio - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Matija Pecotic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. William Hsieh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bryan Hernandez Cortes | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Cortez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Lacides | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Timo De Visser | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Verbeek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mark Wallner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Bettini | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
09.03.23 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.03.23 2. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 4-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Roy Stepanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Moberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Rowland Phillips | 7-64, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu |